هیئـت مـدیــره

مصطفی امیدقائمی
مصطفی امیدقائمیرئیس هیئت‌مدیره
مصطفی امید‌قائمی نخستین مدیرعامل فرابورس ایران، نخستین رئیس هیئت مدیره بورس اوراق بهادار تهران و از سرشناس‌ترین مدیران بازار سرمایه ایران است. او در حال حاضر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری اهداف متعلق به صندوق بازنشستگی پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی و مدرک کارشناسی از دانشگاه صنعت نفت در رشته حسابداری است.
امیرمسعود رزازان
امیرمسعود رزازانعضو هیئت‌مدیره
امیرمسعود رزازان نائب‌رئیس هیئت مدیره و معاون مالی بانک تجارت است. او مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم اقتصادی از دانشگاه مازندران دریافت نموده است. وی همچنین به عنوان عضو هیئت‌علمی در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری به فعالیت می‌پردازد.
منصور سلطانی
منصور سلطانی عضو هیئت‌مدیره
منصور سلطانی مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس، رییس هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه اندیشان مس، عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و رییس پیشین هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آرمان اندیشان مس سرچشمه است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه شهید بهشتی در رشته اقتصاد دریافت کرده است.
یوسف‌علی شریفی
یوسف‌علی شریفیمدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره
یوسف‌علی شریفی رئیس پیشین هیئت مدیره در هلدینگ توسعه امید و کارگزاری سامان است. وی تجربه مدیرعاملی در هلدینگ سپهرشرق را در رزومه کاری خود دارد. دکتر شریفی مدرک MBA و کارشناسی ارشد ریاضیات مالی را از دانشگاه Connecticut در آمریکا دریافت کرد. او همچنین دارای مدرک دکتری و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی به ترتیب از دانشگاه‌های Connecticut و صنعتی شریف است.

بیانیه رفع مسئولیت

کاردان هیچگونه مسئولیتی در رابطه با هرگونه استفاده مستقیم و غیرمستقیم از محتوای این وب سایت که منجر به ضرر برای کسب‌وکارها، از دست دادن درآمد، سود و پس‌انداز مورد انتظار، از دست دادن قرارداد و ارتباطات کسب‌وکاری و از دست دادن شهرت گردد نداشته و همچنین این موضوع در مواردی که مشاوره کاردان به صورت صریح منجر به ضرر احتمالی گردد پابرجا است.

  

  

 

تماس با ما

کاردان آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا،
خیابان کاج‌آبادی، پلاک ۱۱۴، طبقه سوم

تلفن: ۹۶۶۲۱۱۰۰ - ۰۲۱

ایمیل: info@kardan.ir 

Search